• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa

 adana otomatik kapı

                   <<<  Hizmetlerimiz...>>>                                          


-Otomatik kapı sistemleri Endüstriyel tesislerinizde, antrepolarınızda, depolarınızda, konut ve iş yerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Uyguladığınız mekânlarda Çağdaş, estetik bir görünüm kazandırır. Proje-uygulama, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetlerimiz, eksiksiz ve zamanında uzman kadromuz tarafından karşılanır.

 


-Bariyerler şık tasarımlarıyla villa, siteler, fabrikalar ve otopark giriş ve çıkışları için denetim ve güvenlik sağlayan modern ve estetik çözümlerdir. Bariyerler otomatik kapı sistmelerinde Adana ilinde yaygın kullanılmaya başladı şık ve çok amaçlı kullanımlar için birebir sistemli çalışma ile tüm geçişlerde kolaylık sağlıyor. Adana'da hastanelerde, belediyelerde, apartman girişlerinde, mağaza önlerinde, ücretli otoparklarda, kişisel otoparklarda, fabrika girişlerinde, otel girişlerinde, ç

                                                                                                                                                                                                                                                        


-Günümüzde otomatik kapılar her türlü binada kullanıcıların fonksiyonel taleplerini karşılamak üzere tercih edilmektedir. Kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi iklimlendirme özelliğidir; bu sayede otomatik kapılar kullanıldıkları her mekânda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, otomatik kapı yazın ise iç ortam havasını korumaktadır. Diğer sebepleri ise kısaca kolay geçiş sağlaması, güvenlik ve estetik görünüm olarak sıralayabiliriz... 


-Günümüzde gereklilik haline gelen bu sistem:

-Endüstriyel tesislerde (depo kapısı, ara bölme v.b.)

-Mağaza kepenk sistemlerinde

-Garaj kapılarında(Otopark ve özel kapalı garaj) Villa ve özel daire pencerelerinde uzaktan kumandalı, butonlu, şifre panelli gibi değişik Access kontrol seçenekleri hizmetinize sunulmaktadır. Otomatik kapı

-Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen alüminyumdan ve çelikten üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile, yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir. Bina uygulamalarında birçok fayda sağlamaktadır.

- Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar artırılabilir ve dış gürültüyü 10 desibele kadar azaltabilir.   

 
     


-Mağazalarda, dükkanlarda ,ofislerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kapı üzerine kullanılan sistemlerdir. Kepenkle eşdeğer fakat küçük olmaları hem maaliyet yönünden hemde kullanımı rahattır.
 


-Garaj kapısını açmak için gecenin bir saatinde hatta yağmurlu ve rüzgarlı bir havada kim aracından inmek ister ki. Etkin otomasyon kapıları ile daima geçişiniz serbest. Bahçe kapınızı ya da garaj kapınızı aracınızda bulunan kumandanızdaki butona basarak rahatça ve güvenli bir şekilde açabilirsiniz.dilerseniz Etkin otomasyon temsilcimiz size yardımcı olabilir. 
 


-Türkiye'deki konut, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş olan panjur sistemleri, gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir.Sizin otomatik kapılarınızı onarıyoruz.
-Ev ve işyerlerimizin artık vazgeçilmez unsurlarından biri olan panjur sistemleri konusunda Etkin Otomasyon sizlere çok geniş ürün ve uygulama alternatifleri sunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olarak poliüretan dolgulu aluminyum lamel, aluminyum ekstruzyon lamel seçebilirsiniz. Bu lamelleri kullanarak dışarıdan takma aluminyum standart kutulu veya yuvarlak kesitli kutulu veya mevcut panjur sarım boşluğunuzu değerlendirerek gömme pancur sistemleri sunabiliriz.