• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Otomatik Kapı

 adana otomatik kapı     

 
-Adana'da otomatik kapı devleri ile olan Etkin Otomasyon
Kaliteli 
işçilik ve malzeme anlayışıyla karşınıza çıkıyor...

        -Öncelik müşteri memnuniyeti olan firmamızın web sitesi ile size artık daha yakın, 24 Saat Aktif servisi bulunan firmamızda sorunlu kalan işlerinizi ürün üzerinde, daha yakından takip yapıp işlerinizin yarıda kalmasını 
önlüyor...adana otomatik kapı

Otomatik kapılar, insanların işini hızlandırmak güvenliği sağlamak ve insan rahatlığı için önemli olduğu için gereken yerlere takılması her zaman işe yarayacaktır.


KAPI ÖNEMLİDİR !

        “Bir yere girip çıkarken geçilen ve açılıp kapanma düzeni olan duvar veya bölme açıklığını” ifade eden kapı, aynı zamanda “Gelir, geçim, kısmet sağlayan yer, kaynak veya imkân”anlamında da kullanılan “sıcak” bir kelimedir. Çünkü kişinin, kurumun, şehrin özelinin başladığı kutsal bir noktadır. O noktadan öteye izinsiz geçilemez.

  İnsanın huzur ve güven içinde yaşadığı, yenilendiği bir evin, kimi yerde mesleğiyle toplumsal rolünü oynayıp kişiliğini vurgulayacağı bir işyerinin, kimi yerde ihtiyaçlarını karşılayacağı bir alış veriş mekanının girişinde bekler. İnsan ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılmış tüm mekanlar kapıyla “mekan” olur. Çünkü özelin sınırlarını belirleyen, dış dünya ile özel dünyamızı ayıran bir yapı elemanıdır. Aynı zamanda huzurun, güvenliğin ve hatta özgürlüğün simgesidir.

         "Kapı" deyip geçemeyiz. Zira kulağımıza önemli şeyler fısıldar. Mesela arkasındaki mekanın kimliğini söyler.Önemini yansıtır. Orada yaşayanların zevkini, geleneklerini, varlığını yokluğunu, insana ve doğaya karşı tavrını anlatır. Gören göze çok değerli mesajlar veren bir iletişim aracıdır. Kapı önemlidir !

Otomatik Kapı Daha da Önemlidir...

Günümüz şartlarında otomatik kapı, insanların, araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün sağlanması amacı ile otomatik ( bir sensör veya kontrol sistemi ile ) olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

 Adana'da özellikle hem hırsızdan korunmak için hemde dış yaz sıcağında ve kış soğuklarından korunmamıza çok fayda sağlıyor. Adana'nın villalarına ve evlerine yaptığımız otomatik panjur sistemi ile hem dıştan gelen börtü böceği bitiriyoruz hemde otomatik panjurunuzu indirip karanlık, gece hayatını tadabiliyorsunuz.

Servis;
Adana'da otomatik kapı arıza tamiri ve servisini sizin ayağınıza gelerek tamamlıyoruz hemde 7/24 Acil telefon olarak siz değerli müşterilerimize hizmeti getiriyoruz. Otomatik kapınızda veya elektronik kartında veya motorunda sorun varsa arayınız. En kısa zamanda gelip arızalı ürününüzün tamirini yapıyoruz.

Öncelikle Servisimizi Aramadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler;
1-Otomatik kapınıza gelen elektrik hattında elektrik şarteli açık-kapalı olduğunu kontrol ediniz.

2-Otomatik kapı motorunun manuel (elle kontrol) de olup olmadığını kontrol ediniz.

3-Kumandanızın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.Kumandanızın ışığı yanı yanmadığına bakınız.

4-Eğer bu üç işlemden hepsi uygunsa servis yetkilimizi arayınız.

Etkin otomatik kapı sistemleri, kapı tasarımında neredeyse sınırsız olanaklar sunar. Her gün milyonlarca insan onların sağlamış olduğu konforu yaşamaktadır. Yüksek performansın, güvenlik ve emniyetin, konforun ve tasarımın birinci sırada yer aldığı, en yenilikçi işletim mekanizmaları, etkin otomatik kapı çözümlerini, her bir giriş alanını ilgi odağı haline dönüştürmektedirler.Adana'da ki kapı modellerinden renk seçimine kadar destek veriyor bire bir ilgileniyoruz.

7/24 Teknik Servis İletişim Hattımız;    0534 825 1630