• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/etkin.otomasyon.7
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905348251630
 • https://www.instagram.com/etkinotomasyon

Otomatik Kapı Kumandaları

 adana otomatik kapı

OTOMATİK AKILLI KAPI, MOTOR, KEPENK KUMANDALARI;

Her geçen gün teknolojinin vermiş olduğu nimetlerden yararlanmaktayız. İnsanların hayatları boyunca sıkıntı çekmeden ve refah içinde yaşamaları için teknoloji mucitleri bu yönde çalışmalar yapmaktadırlar. Bu teknolojik buluşların en başında gelen bilgisayarlar ve cep telefonları en çok kullanılan ve tercih edilenlerdir. Gittikçe küçültülen bilgisayar ve cep telefonları iletişim sağlamanın yanında internet üzerinden alışveriş yapmayı, dünya genelinde olup bitenleri, işlerin takibini daha birçok alanda insanlara yardımcı olmaktadır. Oturduğunuz yerden işlerinizi halledebiliyor ve çok fazla güç harcamadan hayatınızı kolaylaştırıyor. Teknolojinin gelişme alanlarından biri de evlerinizde, otoparklarda ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz ve araçlarınızın güvende olması için sakladığınız garajlardır.

Bu garajlar araçları daha da güvenliliğini sağlamak amacıyla kapı vazifesi gören kepenklerdir. Mutlaka hayatta karşılaştığınız ve ne kadar ağır olduğunu biraz tahmin ettiğiniz bu kepenkler her gün aracınızı park ettiğinizde kapatıp açmak kadar zor olan bir şey yoktur sanırım. Teknolojinin insanlara yararlarından bahsetmiştik ve insanların hayatlarını kolaylaştırmasına değinmiştik. Garaj sahiplerinin her gün bu kepenkleri açıp kapatmasına da yardımcı olmak için teknolojinin bir ürünü olan kepenk kumandası kullanımı gittikçe artmaktadır. Nasıl ki kullanmış olduğunuz telefonun bir tuşuyla dünyanın bir ucundaki kişiyle görüşebiliyorsunuz, kepenk kumandasının da bir tuşuyla kaç kilogramlık kepenkleri yerinden hareket ettirip rahatça kullanabiliyorsunuz. Kullanım alanı bakımından sadece garaj girişlerinde kullanılmamaktadır. İş yerlerinin güvenliği, evlerde pencerelerin güvenliği ve bahçe kapıları olmak üzere çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Daha önceden el yardımıyla açılıp kapatılan bu kepenkler günümüz şartlarında ise sanki sihirbazlık yapıyormuşçasına kepenk kumandası yardımıyla rahatça açılıp kapanabilmektedir.  Çalışma sistemi olarak kepenklere yerleştirilen elektrik motorlu hareket sensörlü radyo sinyali ile kumandanın üzerinde bulunan tuşlara basıldığında tetikleme hareketi ile istenilen zamanlarda istenilen alçaklık ve yüksekliğe ayarlanıp kullanılabilmektedir.

Görüntü ve sistem olarak da  çok fazla tercih edilen otomatik akıllı kumandaları küçük olması sebebiyle de yanınızda çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

Bununla birlikte Kepenk Kumandaları 1000w ve 1500w Kepenk güç kaynağı ilede kumanda edilebilmektedir.
 NICE FLO4RE LOGO


Bft Kumandalar;


-Bft Mitto 2G Kumanda

 bft mitto kumandaNİCE SMİLO KUMANDA (MADE İN İTALY)

 nice smilo 2 kanallı kumanda


Kontal Kumandalar;

Sabit Kodlular:

 OCTOPUS-vpu-2-lvs2-v4- vs2- vs12-lv2

İçerik:
OCTOPUS 2 Adet 7 Segment Display - vpu 2 - lvs 2 - v4 - vs 2 - vs 12 - lv 2Değişken Kodlular:

 ROLAN 4S-ROLAN 2P SÜRGÜLÜ-ROLAN 4-ROLAN 2-VM12-DK6-ROLAN Y 2-VM9

İçerik:
 ROLAN 4S-ROLAN 2P SÜRGÜLÜ-ROLAN 4-ROLAN 2-VM12-DK6-ROLAN Y 2-VM9

Cuppon Kumandalar;

 4B Kumanda-4BM-4MCD Akıllı - 4BS- 2BK- 2BM- 2B-2BY-SGK 1 Grup -SGK 2 Grup-SGK 6 Grup -SGK 15 Grup -SKYC Yükleme Cihazı


AKSTAR MOTOR OTOMATİK KUMANDA

 AKSTAR MOTOR AKILLI KUMANDA

 AKSTAR MOTOR AKILLI KUMANDA   AKSTAR MOTOR AKILLI KUMANDA


HILAND 4 KANALLI OTOMATİK KUMANDA

 HILAND AKILLI KUMANDA


 HILAND AKILLI KUMANDA   HILAND AKILLI KUMANDA

Hiland Dört Kanallı Kumanda
 
Hiland Dört Kanallı Kumanda, otomatik kepenklerinizde, otomatik panjurlarınızda, otomatik bahçe kapılarınızda, otomatik kollu bariyer sistemlerinde ve otomatik garaj kapılarında kullanılan uzaktan kumandalardır.
 
Beyaz ve siyah renklerde olup 4 ayrı motor kartını ayrı ayrı olarak yönetebilir. Şık ve ergonomik tasarımının yanında değişken rolling kod sistemlidir.
 
Teknik Özellikler: 
 • Sertifikasyon: CE
 • Beyaz ve Siyah renk seçenekleri
 • Kanal Sayısı: 4
 • Kod Yapısı: Rolling code
 • Çalışma Frekansı: 433.92MHZ
 • Ürün Boyutları: 6.45*3.9*1.1cm
 • Ürün Ağırlığı: 50g
 • Çalışma Mesafesi: 50M(iç ortam)
 • Pil Özelliği: 3VDC CR2032


MOTOAS OTOMATİK KUMANDA

 MOTOAS AKILLI KUMANDA

     MOTOAS AKILLI KUMANDA                MOTOAS AKILLI KUMANDA